دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی

فوق تخصص جراحی پلاستیک


شماره تماس مطب

Fourth Trip: "RAMHORMOZ (KHUZESTAN)" Jan 2011
سفر چهارم- رامهرمز - بهمن ماه 1389

Cleft Lip/Palate Surgery For Poor People

سرپرست گروه :

دکتر عبدالجلیل کلانترهرمزی ، رئیس بخش جراحی جمجمه فک وصورت بیمارستان 15خرداد تهران

اعضای گروه :

دکتر رضا شاهوردیانی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک ( جراحی جمجمه فک وصورت )

دکتر حمیدرضا حلاج مفرد ، فوق تخصص جراحی پلاستیک ، فلوی جراحی جمجمه فک وصورت

دکتر سیدرضا رفیع ، فوق تخصص جراحی پلاستیک، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

دکتر عبدالرضا روئین تن ، دستیار فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر علی صابری ، دستیار فوق تخصص جراحی پلاستیک

علیرضا چیت سازان ، عکاس پزشکی جراحی پلاستیک

این سفر که با هماهنگی قبلی با شبکه بهداشت و درمان رامهرمز انجام شده بود طی مدت 4 روز درمانگاه بیش از 1200 نفر ویزیت گردید. 105 نفر به علت شکاف لب ، کام ، ناهنجاری های صورت و فک ، صدمات و سوختگی ها و سرطان های سروصورت و تنه و اندام تحت عمل جراحی قرار گرفتند. به علت محدودیت وقت تعداد 105 نفر نیز برای سفر بعدی ثبت نام گردید. تعدادی از بیماران به علت سنگینی عمل جراحی به بیمارستان 15 خرداد تهران معرفی تا با تعرفه دولتی تحت عمل جراحی قرار گیرند. تعدادی از بیماران نیز به بخش های جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، بوشهر ، اصفهان و شیراز معرفی گردیدند. بیماران عمل شده روز بعد از عمل به آقای دکتر شاهرخ ملکی جراح عمومی مقیم تحویل گردید تا اقدامات بعد از عمل را انجام دهند. در زمان اقامت در رامهرمز همه مسئولین شهر اعم از مسئولین سیاسی و درمانی خصوصاً مدیریت شبکه ، ریاست بیمارستان ، مدیر بیمارستان ، سرپرستار اطاق عمل ، پرسنل اطاق عمل ، درمانگاه ، بخشهای جراحی ، روابط عمومی شبکه بهداشت ، مسئول رفاه و سایر عزیزان درکنار مردم فهیم شهر همکاری وسیع و بی شائبه ای داشتند.

اعضای تیم - رامهرمزآدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

حمیدرضا بایمانی [ 1391-05-08 ]
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر کلانتر هرمزی صرفا قصدم این بود که عرض ادبی کرده باشم خدمت جنابعالی و تشکر فروان از این همه تلاش خداپسندانه ای که در جهت رسیدگی به بهبود بیماران انجام می دهید.شما به واقع باعث مباهات و سربلندی شهرستان رامهرمز هستید و جامعه پزشکی می بایست از داشتن چنین شخصی به خود ببالد.در سطح شهرستان همه جا از حضرتعالی تعریف و تمجید شده و از محبتهای وافری که به همشهریان عزیز می نمایید سخن به میان می آورند.جای تحسین دارد که تا این اندازه به همشهریان خود عشق می ورزید و بدانید که همشهریان شما نیز از صمیم قلب شما را دوست داشته و بی صبرانه منتظر دیدار شما هستند. در این شبهای پر برکت ماه رمضان از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان عمر طولانی توأم با سلامتی مسئلت دارم.امیدوارم ما را هم نیز از دعای پربرکتتان بی نصیب مگذارید.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فرشتگان زمینیاسامی تیم فوق تخصصی جراحبیوگرافیراهنمای نوبت دهیسفر چهاردهم به مناطق محر(ARTICLES) مقالاتBiographyپاسخ به سوالات شایع جراحاولین پیوند دست در ایراناخبارجراحی زیبائی بینیجراحی زیبائی بینیراهنمای ناهنجاری های فک راهنمای ناهنجاری های جمجراهنمای شکاف لب و کامشکاف لب در مناطق محرومعملیات الانف التجمیلیهصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر